به گزارش خوز پرس از شوشتر، حجت‌الاسلام شکرالله سلیمانی در خطبه‌های نماز جمعه، با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله قدوسی و سرتیپ دستجردی، اظهار داشت:‌ امسال سی و چهارمین سالروز و شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر به دست منافقان کوردل بوده و هشتم شهریور نیز در تقویم کشورمان روز مبارزه با تروریسم نامگذاری شده است.

امام جمعه شوشتر با اشاره روز تروریسم و توطئه دشمنان گفت: امروز این تروریست‌ها در کشورهایی در حال برنامه‌ریزی و به دنبال فرصت مناسب هستند ولی باید بدانند مملکت ما با خون شهدا بیمه شده و مردم هوشیار هستند.

وی با اشاره به کشتار خونین مردم در ۱۷ شهریور ماه سال ۵۷ تصریح کرد: این روز که به نام جمعه سیاه نام گرفته، یکی از روزهای مهم تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که ۴ هزار نفر توسط مزدوران شاه خائن کشته شدند.

سلیمانی عنوان کرد: دشمنان می‌خواستند با کشتار مردم، جرأت و جسارت آن‌ها را بگیرند، اما با پیام تاریخی امام خمینی (ره) در خصوص جنایت شاه در جمعه سیاه ۵۷، روح مبارزه علیه رژیم مجدداً در مردم انقلابی ایران زنده شد.

وی به تهدید دشمنان اشاره کرد و بیان کرد: آن‌هایی که امروز ما را تهدید می‌کنند بدانید ما در یک روز ۴ هزار نفر کشته دادیم و فردا به میدان آمدیم، این ملت اهل عقب‌نشینی نیست و یک پیام هشداردهنده با استکبار است.

امام جمعه شوشتر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در نشست با هیئت دولت و اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: این شعار که مسائل فرهنگی به مردم واگذار شود، غلط است و مسئولان نظام باید برای مسائل فرهنگی برنامه ریزی کنند.

سلیمانی تاکید کرد: جلوی کالاهای فرهنگی غیر مجاز در کشور گرفته و کالاهای فرهنگی با زمینه مناسب در کشور تولید شود.

امام جمعه شوشتر با اشاره به اینکه جواب تهدیدات دشمن داده شود، گفت: تمام تهدیدات دشمن باید توسط مسئولان نظام به صورت محکم و قاطع داده شود.
انتهای پیام/