به گزارش خوزپرس به نقل از  ایسنا، روز نخست این هفته از رقابت ها امروز ۱۸ بهمن ماه برگزار می شود که فولاد در خانه پذیرای تیم سپاهان است و نفت مسجدسلیمان در تهران با استقلال دیدار می کند.

استقلال – نفت مسجدسلیمان

نفتی ها با تغییر و تحول دوباره در راس کادرفنی، در هفته های اخیر با رضا عنایتی برخلاف شکست های سنگین هفته های گذشته به دو تساوی بدون گل رسیده اند و این یعنی نفت توانسته در خط دفاع سرو سامان بگیرد. شاگردان عنایتی در حالی امروز با استقلال مدعی دیدار می کنند که با ۱۱ امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارند و از آن جا که این تیم فرصت سوزی فراوانی داشته است باید بتواند از تمام دیدارهای پیش رو با امتیاز خارج شو و از این حیث نیز بازی نفت در ورزشگاه آزادی برای عنایتی و تیمش از اهمیت بالایی برخوردار است. البته شاگردان ساپینتو هم که با اختلاف سه امتیاز نسبت به سپاهان و پرسپولیس در رده سوم قرار دارند، چشم به سه امتیاز این بازی مهم دوخته اند. تقابل دو تیم که توام با انگیزه صعود در جدول رده بندی است، می تواند تماشایی باشد.

این بازی از ساعت ۱۵:۳۰ آغاز می شود.

فولاد – سپاهان

قرمزپوشان اهوازی از یک شکست در آخرین لحظات وقت های تلف شده بازی با تراکتور به دیدار سپاهان رسیده اند. بازی که امروز نتیجه آن برای نکونام که این هفته ها نتوانسته به نتایج مدنظرش برسد و نیز سپاهان برای تداوم صدرنشینی بسیار مهم است. سپاهان در هشت سال اخیر در اهواز و قلمرو فولادی ها نتوانسته برنده بازی باشد و این موضوع و حفظ این رکورد می تواند انگیزه بسیاری به شاگردان نکونام برای موفقیت در این بازی بدهد. این مسابقه پس از هفته ها قرار است با حضور هواداران در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شود، هوادارانی که همچون بازی نیم فصل اول فولاد و تراکتور که با برد شاگردان نکونام در خانه همراه بود، می توانند برگ برنده فولادی ها باشند.

این دیدار از ساعت ۱۸ شروع می‌شود.

انتهای پیام