به گزارش خبرنگار خوزپرس از اندیمشک، پیمان جهانگیری پیش از ظهر امروز دوشنبه در نشست هیئت اجرایی ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر که در سالن کوثر فرمانداری اندیمشک برگزار شد، اظهار کرد: از همه نیروهای متعهد و متخصص در حوزه خدمات شهری و به منظور توسعه خدمات برای ثبت‌نام در انتخابات شورای شهر اندیمشک در فرصت باقیمانده دعوت می‌شود.

وی ساعت ۱۸ عصر روز سه‌شنبه را آخرین فرصت برای نام‌نویسی در انتخابات شورای شهر اعلام کرد و افزود: متقاضیان برای عضویت در شوراهای شهر باید ثبت‌نام کنند.

فرماندار اندیمشک گفت: شهروندان با حضور در پای صندوق‌های رأی سرنوشت خود را برای چهار سال رقم خواهند زد و منتخبان باید به وعده‌ها و مطالبات برحق شهروندان توجه و دغدغه‌های شهروندان را رفع کنند.

وی انتخابات پرشور را ضامن امنیت کشور دانست و تأکید کرد: در شهرستان اندیمشک تاکنون ۱۰۵ نفر برای انتخابات شوراها ثبت‌نام کرده‌اند.

جهانگیری با اشاره به ثبت‌نام ۵۳ نفر برای انتخابات شورای شهر اندیمشک، بیان کرد: در شهر حسینه ۱۳ نفر، شهر آزادی ۱۲ نفر، شهر چمگلک ۱۶ نفر و شهر بیدروبه ۱۱ نفر داوطلب در ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در شهرهای اقماری اندیمشک ثبت‌نام کرده‌اند.

فرماندار اندیمشک تصریح کرد: ثبت‌نام انتخابات شوراها در اندیمشک با چهار روش ثبت‌نام از طریق اپلیکیشن موبایلی، ثبت‌نام از طریق نسخه ویندوز و قابل‌نصب روی رایانه، ثبت‌نام از طریق دفاتر پیشخوان دولت و ثبت‌نام از طریق مراجعه حضوری به فرمانداری شهرستان انجام می‌شود.