یحیی میثم در گفت‌وگو با خبرنگار خوزپرس اظهار کرد: با توجه به الزامی شدن تست کرونا برای مسافرانی که قصد خروج از خوزستان را دارند، طی ۲۴ ساعت گذشته تاکنون با ازدحام بسیاری از شهروندان برای انجام آزمایش کرونا در پایانه‌های مسافربری مواجه هستیم.

وی افزود: شهروندان اگ۲۱:۲۸:۱۰ر قصد مسافرت با اتوبوس، قطار و هواپیما را دارند، ۷۲ ساعت قبل به مراکز نمونه‌گیری منتخب در این شهرستان مراجعه کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: ۲ مرکز ۱۶ ساعته کوی لور و ۲۴ ساعته حسینیه اندیمشک، مراکز منتخب در شهرستان هستند که شهروندان می‌توانند برای انجام تست کرونا به این مراکز مراجعه کنند.

وی عنوان کرد: همچنین مسافران توجه داشته باشند که تست PCR و رپید به ترتیب فقط ۷۲ و ۲۴ ساعت اعتبار دارند.

میثم در خصوص وضعیت اندیمشک از نظر کرونا ادامه داد: روند مراجعه بیماران به مراکز سرپایی و درمانگاه‌ها صعودی و تخت‌های بخش دوم بیمارستان امام علی (ع) در حال تکمیل شدن است.

میثم گفت: با توجه به شیب افزایشی مبتلایان در این شهرستان احتمال راه‌اندازی و اختصاص بخش سوم به بیماران کرونا ویروس در این هفته وجود دارد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان اندیمشک در پایان از شهروندان خواست با توجه به شرایط حساس شهرستان و شیب صعودی مبتلایان به کرونا از سفر کردن خودداری و فقط در مواقع ضروری از منزل خارج شده و شیوه‌نامه‌های بهداشتی را بیشتر ازقبل رعایت کنند.