به گزارش خوزپرس از اهواز، سید عبدالرضا موسوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره اینکه افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان گفته مالکیت گروه ملی و باشگاه استقلال خوزستان به گروه دیگری سپرده شده و همه تصمیاتی که برای این باشگاه گرفته شده, منتفی است, گفت: این موضوع را تکذیب می‌کنم. کماکان گروه ملی و باشگاه استقلال خوزستان در اختیار ماست. حیدری به دلیل عدم شفافیت مالی از ریاست هیئت مدیره باشگاه عزل شده و برای اینکه دست  او را از باشگاه کوتاه کردیم, این حرف‌ها را می‌زند.

وی ادامه داد: تمام تلاش‌ آنها این است که با این حرف‌ها اثر کار‌های گذشته که قرار شده برای پیگیری به سازمان بازرسی ارجاع داده شود را کم‌رنگ کنند. ایشان دیگر کاره‌ای نیست و از باشگاه استقلال خوزستان عزل شده است. اگر لازم است نامه‌‌ای که برای عزل او صادر شده را منتشر می‌کنیم.

سهامدار گروه ملی خوزستان درباره اینکه حیدری با عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان مدعی تغییر مالکیت در باشگاه استقلال خوزستان شده است, تصریح کرد: به سمت دولتی‌اش کاری ندارم. ما او را از ریاست هیئت مدیره باشگاه عزل کرده‌ایم. سمت دولتی جای خودش اما او نمی‌تواند به این مسائل ورود کند, اصلا به او چه مربوط است؟ ایشان دیگر در باشگاه کاره‌ای نیست و دیگر اجازه ندارد در امور باشگاه دخالت کند و اگر دخالت‌ها ادامه داشته باشد, حتما موضوع را به مراجع نظارتی گزارش می‌دهیم.

موسوی گفت: اگر مستنداتی برای اینکه نشان دهد گروه ملی یا باشگاه استقلال خوزستان به شخص دیگری واگذار شده و دیگر دست من نیست وجود دارد, ارائه داده شود. حیدری کاره‌ای نیست و نمی‌تواند در این باره ادعای داشته باشد.

انتهای پیام/