به گزارش  خوزپرس از اهواز،  علی اکبر حسینی محراب عصر امروز شنبه در نشست شورای اداری مسجدسلیمان بر ضرورت داشتن اتکاء به نفس در مدیران این استان تاکید کرد و افزود: رمز موفقیت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری اعتماد به رحمت خداوند متعال است.

وی با تاکید بر اینکه کسانی که مدیر می‌شوند باید برای ثانیه به ثانیه عمر خود برنامه داشته باشند، تصریح کرد: دشمن در داخل و خارج در حال برنامه‌ریزی است و می‌خواهد با هزینه‌های هنگفت میان مردم، مسئولان و جوانان فاصله بیندازند و این همان گسل میان نسل جدید و قدیم است.

حسینی محراب افزود: همه دستگاه‌ها باید با یکدیگر هم‌افزایی داشته باشند؛ زیرا دشمن می‌خواهد به نفع خود در جامعه ایجاد خشم و نفرت کند.

وی بر پرهیز از خام‌فروشی در بالادست تأکید کرد و ادامه داد: اگر می‌خواهید در فولاد مسجد سلیمان کاری کنید باید صنایع پایین دستی فولاد را به شهرک‌های صنعتی بیفزایید؛ اگر شهرک‌های شیمی در استان شکل گیرد، اشتغال به این سو خواهد رفت.

حسینی محراب با بیان اینکه صنایع کوچک باید مرتبط با صنایع بزرگ شکل گیرد، گفت: کشورهای صنعتی دنیا با صنایع کوچک رشد کرده‌اند.

استاندار خوزستان با تأکید بر توجه به علت‌ها در تعیین راهبردهای مدیریتی بیان کرد: همه توان مدیریتی شهرستان مسجدسلیمان باید روی امنیت و منافع ملی باشد و سپس اهداف برون‌مرزی و نظام در نظر گرفته شود.

حسینی محراب با اشاره به ظرفیت‌های خاص و ویژه شهرستان مسجدسلیمان گفت: جوانان ما می‌توانند در پیشرفت کشور و تحقق کلمه «ما می‌توانیم» نقش داشته باشند؛ همه موانع و مشکلات باید از سر راه مردم برداشته شود.