به گزارش خوزپرس به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان به‌ مناسبت فرا رسیدن روز پتروشیمی به پاس قدردانی از زحمات سخت کوشان عرصه صنعت ظهر دیروز هشتم دی ماه دکتر ولی الله شرفی و مهندس پرویز زمانپور با هیئت همراه با حضور خود در محل صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان با اهدای گل از زحمات تمامی کارگران، مهندسان، متخصصان و فعالان این صنعت در کشور بویژه مدیریت و پرسنل مجموعه پتروشیمی مسجدسلیمان تقدیر و قدردانی نمودند.
دکتر شرفی در ادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه صنعت پتروشیمی در اقتصاد کشور و تجلیل از سخت کوشان این عرصه افزود : هشتم دی ماه هر سال به نام یکی از مهم ترین صنایع حال حاضر جهان یعنی صنعت پتروشیمی نام گذاری شده است و این صنعت با سابقه چندین ساله خود درکشورمان بی شک نقش مهمی در توسعه و بستر رشد دیگر صنایع این مرز ایفا کرده است .

دکتر شرفی افزود: ارتقای هرچه بیشتر صنعت پتروشیمی ذیل اهداف افق چشم انداز برنامه های توسعه به یقین می تواند زمینه ساز رسیدن ایران به جایگاه واقعی خود در اقتصاد منطقه ای و حتی بین المللی باشد .
وی در پایان بار دیگر این روز را به همه مدیران، کارکنان و زحمت کشان این عرصه تبریک گفت و ابراز امیدواری نمود که با تلاش بی وقفه  در آینده  شاهد رشد و پیشرفت های روزافزون این صنعت مهم و جهانی در منطقه باشیم .