علیرضا ورناصری در گفتگو با خبرنگار خوزپرس، با اشاره به سفر رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس به حوزه انتخابیه اش گفت: هدف اصلی این سفر نظارت میدانی از مناطق زلزله‌زده اندیکا بود تا مباحث مربوط به زلزله و میزان خسارات برآورد شود. همچنین در این سفر از روستای زلزله زده کمفه هم بازدید شد.

وی با اشاره به اینکه عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی به عنوان نماینده آقای قالیباف رییس مجلس در این نظارت میدانی حضور داشت، افزود: هدف از این نظارت میدانی بررسی مباحث مربوط به زلزله، کشاورزی، حوزه درمان، راه ها و میزان تخریب مسکن زلزله زدگان به صورت میدانی و جمع آوری آمار و گزارش های تخریب بود تا در مجلس ارائه و بررسی و برای مباحث اسکان موقت و دائم و بازسازی زیرساخت ها برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت اندیشیده شود و امور مربوطه از دستگاه های اجرایی پیگیری شود.
نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به واسطه محرومیت های مضاعفی که در منطقه وجود داشته و سال های طولانی از شاخص‌های توسعه برخوردار نبوده علاوه بر موضوع زلزله مباحث مربوط به حوزه کشاورزی و دامداری نیز مطرح و بررسی شد و هفته آتی در کمیسیون کشاورزی با حضور وزرای مربوطه مباحث مربوط به این حوزه مورد رسیدگی قرار می گیرد.