حسن نبوتی در گفت‌وگو با خبرنگار خوزپرس از ایذه اظهار کرد: تعداد بیماران کرونایی بدحال در شهرستان ایذه رو به افزایش است و با توجه به تکمیل ظرفیت بخش‌های بستری ویژه بیماران کرونا در بیمارستان شهدای این شهرستان، تلاش خواهد شد تا ظرفیت‌های جدیدی در بیمارستان ایجاد شود.

وی با تأکید بر اینکه در چند روز گذشته شمار مراجعه‌کنندگان به بیمارستان شهدا افزایش یافته است، افزود: این موضوع نشان‌دهنده رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی به خصوص در بین جوانان است به گونه‌ای که میانگین سنی بستری بیماران کرونایی پایین آمده است و با توجه به اینکه این ویروس گروه سنی جوانان را بیشتر در معرض خطر قرار داده است، تعدادی از بیماران بستری را جوانان تشکیل می‌دهند.

فرماندار ایذه از ابتلای دومین شیرخوار ایذه‌ای به ویروس کرونا خبر داد و تأکید کرد: این ویروس همه گروه‌های سنی را آلوده می‌کند.

فرماندار ایذه گفت: از همه شهروندان درخواست می‌شود که ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از تجمع‌ها و شرکت در مراسم‌های مختلف دوری کنند و در صورت داشتن هرگونه علائم بیماری کرونا و یا سرماخوردگی به مراکز بهداشتی درمانی مراجعه و در صورت داشتن تنگی نفس یا مشکل حاد حتماً به بیمارستان شهدای ایذه برای درمان مراجعه کنند.