به گزارش خوزپرس، نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی امروز در نشست شورای اداری این شهرستان با گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر  گفت: ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس با تکیه بر روحیه و تفکر بسیجی و تلاش جهادی توانست دشمنان قسم خورده ی خود را شکست داده و آنان را خوار و زبون سازد.
فریدون حسنوند افزود: پیروزی انقلاب اسلامی یکی از وقایع مهم قرن بیستم بود که بسیاری از معادلات را در منطقه و جهان برهم زد و توانست نور امید و آزادی خواهی را در دل ملت های ستمدیده دنیا روشن ساخته و بدون شک این انقلاب به انقلاب جهانی حضرت ولیعصر(عج) متصل خواهد شد و این یک وعده الهی است.
وی با انتقاد از کسانی که روحیه نامیدی را به جامعه تزریق می کنند ، تصریح کرد: به هیچ نباید روحیه یاس به جامعه تزریق شود و این همان چیزی است که دشمنان انقلاب و نظام به دنبال آن هستند.
حسنوند با بی اثر دانستن تحریم های دشمنان گفت: آنها تحریم ما هستند و در حال حاضر آنها هستند که از جمهوری اسلامی هراس دارند.
وی تصریح کرد: این همه لشکر کشی، تحریم و محدودیت برای ما ناشی از  ترس و هراس آنان از جمهوری اسلامی است.

حسنوند داشتن روحیه جهادی را در بحث ایجاد اشتغال بسیار مهم دانست و تاکید کرد: امروز هم  با وجود همه موانع و تنگناها می توان با برنامه ریزی منسجم و هدفمند در زمینه های اشتغال، اقتصاد و معیشت مردم که از ضروری ترین امور این روزهای جامعه و مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز هستند پیروز شویم.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:* *جمهوری اسلامی دشمن دارد و  در مسیر رسیدن به اهدافش فراز و نشیب نیز وجود دارد  اما بدانید که جمهوری اسلامی با رهبری های مقام معظم رهبری به پیروزی رسیده و به حکومت جهانی  امام زمان (عج) متصل خواهد شد.
وی افزود: جمهوری اسلامی با وجود هزاران دشمن هم مانند ترامپ و اسرائیل همان گونه که تاکنون در همه عرصه های داخلی و بین المللی موفق بوده پیروز است، چرا که ما در ۴۰ سال گذشته ثابت کرده ایم شکست ناپذیریم و این انقلاب مستحکم تر از دیروز به مسیرش ادامه می دهد.
حسنوند افزود: بعضی ها نترسند و دلشان نلرزد مطمئن باشید که  هیچ اتفاقی برای انقلاب و نظام نخواهد افتاد، این اتفاقات برای تجربه آموختن و صافی انقلاب است و دشمنان بدانند که این اتفاقات عزم و اراده ی ما را به ثمر رساندن اهداف عالیه انقلاب مصمم تر و اتحاد میان ملت ما را ور رویارویی با دشمنان انقلاب بیشتر خواهد کرد.
وی خطاب به مسئولین دستگاه های اجرایی گفت: نشانه ی انقلابی گری و در مسیر ولایت بودن در حال حاضر کار جهادی  خدمت شبانه روزی و هزینه کردن خود برای آسایش مردم است.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آزاد سازی خرمشهر بر ضرورت توجه به تفکر بسیجی و جهادی تاکید کرد و افزود: ما با تکیه بر تجربیات گرانبهای هشت سال دفاع مقدس و استفاده از  این تجربیات می توانیم تحریم های ظالمانه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را در رسیدن به اهدافشان مایوس ساخته و در عین حال زمینه ی پیشرفت کشور را نیز فراهم کنیم.
وی با بیان این که ایران اسلامی در حال حاضر کشوری مقتدر و تاثیر گذار در منطقه و نظام بین المللی است خاطر نشان کرد: این  اقتدار مرهون هدایت های مقام  معظم رهبری است لذا نیاز است که همه مسئولان  با تدبیر و دور اندیشی، برای توسعه ی کشور برای دوران پس از بیماری کرونایی برنامه ریزی های لازم را انجام داده تا بتوانیم  همچنان پله های پیشرفت و ترقی را طی کنیم.
حسنوند با بیان این که ایران اسلامی در حال حاضر کشوری مقتدر و تاثیر گذار در منطقه و نظام بین المللی است خاطر نشان کرد: این  اقتدار مرهون هدایت های مقام  معظم رهبری است لذا نیاز است که همه مسئولان  با تدبیر و دور اندیشی، برای توسعه ی کشور برای دوران پس از بیماری کرونایی برنامه ریزی های لازم را انجام داده تا بتوانیم  همچنان پله های پیشرفت و ترقی را طی کنیم.