به گزارش خوزپرس به نقل از  خبرگزاری فارس از شهرکرد، علی‌محمد اکبری صبح امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری، گفت: مردم این استان کمک‌های بسیار خوبی به استان‌های سیل‌زده کشور کردند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) افزود: سپاه چهارمحال و بختیاری در بحث کمک‌رسانی به سیل‌زدگان، معین استان خوزستان بود و نیروهای این سپاه در شهرستان شوشتر مستقر بودند.

وی ادامه داد: منطقه شعیبیه با ۵۲ روستا و ۱۲ هزار نفر جمعیت در محاصره کامل آب بودند، از همین رو در درجه اول مردم در مناطق امن اسکان داده شدند و در ادامه اقدامات دیگر مثل بهداشت، تامین امنیت، تهیه مواد غذایی و … برای آن‌ها انجام شد.

اکبری با اشاره به اینکه سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) از تاریخ پنجم فروردین‌ماه امسال تا دهم اردیبهشت‌ماه در شوشتر حضور داشت، عنوان کرد: بالغ‌بر ۷ میلیارد تومان اقلام غیرنقدی توسط مردم چهارمحال و بختیاری به شهرستان شوشتر ارسال شد.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) تاکید کرد: نیروهای سپاه چهارمحال و بختیاری به نمایندگی از مردم استان در منطقه شعیبیه عملکرد خوبی داشتند تا نام مردم این استان در منطقه عرب زبان شعبیه ماندگار شود.