گفت و گوی صمیمی با قهرمان ورزشی، کارمند نمونه سال۹۴ اداره ورزش و جوانان اهواز، نقاش و خطاط خوب مسجدسلیمانی، در ارتباط با برگزاری دومین نمایشگاه نقاشی اش به مناسبت اربعین حسینی…

به گزارش خوزپرس و به نقل از قدس آنلاین_ گروه استانها_ حدیث کریمی، بعداز گذشته یک سال از گفتگوی صمیمی با یک قهرمان ورزشی، کارمندنمونه سال۹۴ اداره ورزش وجوانان اهواز و نقاش و خطاط خوب مسجدسلیمانی، اکنون به سراغ او رفتیم گفت وگویی در ارتباط با برگزاری دومین نمایشگاه نقاشی اش به مناسبت اربعین حسینی داشته باشیم.

صغری حموله که این روزها باز هم دست به سیاه قلم و رنگ شده است می گوید: امسال توانسته ام ۱۲ نقاشی به آثارم اضافه کنم و برنامه ام این است هر سال این تعداد را افزایش دهم تا بتوانم نمایشگاه بزرگی را در سطح استان و کشور برپا کنم.
او می افزاید: هدفم به معرض گذاشتن واقعه ی کربلاست‌ شاید خیلی ها و حتی خودم به پا بوسی آقا امام حسین (ع) نرفته باشیم اما با کشیدن نقاشی احساس می کنم، این روزها در حرم آقا امام حسین (ع) هستم.
کارشناس روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان خوزستان ادامه می دهد: در دو ماه عزیز محرم و صفر هر کسی با هر زبانی، قومیتی، نژادی، ایرانی و غیر ایرانی با یک نیت ارادت خود را به آقا امام حسین (ع) و ائمه نشان می دهد من هم به نیت ام این کار را ادامه دادم، آرزوی سلامتی برای همه و آقا امام زمان (عج‌) دارم، زندگیم متعلق به امام حسین (ع) است و ارادات خاصی نسبت به امام حسین (ع)دارم.
حموله تاکید می کند: اگر روزی مسافر کربلا شدم. شک نکنید یکی از تابلوهایم را به حرم آقا امام حسین(ع) تقدیم می کنم. شاید هم سال دیگر نمایشگاهی در غرفه ی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در مرز چذابه برپا کنم.


او ادامه می دهد: در زمانی که فرامرز کیانی زاده مدیرکل سابق اداره کل ورزش وجوانان بود. نمایشگاهی در وزارت ورزش وجوانان برپا کردم. همچنین از غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و فرانک موسوی مسوول اموربانوان در استانداری به دلیل حمایت ها ویژه ای که داشتند تشکر می کنم، امسال هم افشین حیدری مدیر کل فعلی، خادمعلی تهذیبی معاونت توسعه منابع و پشتیبانی و نگار افشین همکاری لازم را در ارتباط بابرگزاری نمایشگاه در این اداره کل داشتند.
حموله ضمن گله ای از یکی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان بیان می کند: سال گذشته که به مدت ۵ روز در وزارت تابلوهایم را به معرض نمایش گذاشتم طبق قول مساعد شخص مناف هاشمی قرار شد که مبلغی در نظر گرفته شود اما متاسفانه این کار انجام نشد و این عمل باعث شد کل تابلوهایم از وزارت به استان خوزستان باز گردانم. البته از سوی وزارت، نهاد ریاست جمهوری و مهندس خرم‌ مشاور وزیر و مسئول امورایثارگران وزارت مورد تقدیر قرار گرفتم.
بانوی نقاش خوزستان می گوید: برای اهدای تابلوی حضرت علی اصغرم آرزوی دیدار با رهبرم را دارم، پارسال امکان دیداربا رهبر را داشتم اما خبرم نکردند و سهمیه مرا به افراد دیگری دادند که از این بابت خیلی ناراحت شدم و آرزو دارم این اتفاق خوب امسال رخ دهد.


حموله عنوان می کند: عشق به امام حسین(ع) می تواند هر چیزی باشد. یکی رفتن به کربلا، یکی نذری بدهد یا به بیماران و ایتام و… کمک کند اما من این صورت توانستم به حسینم ارادت خودرا نشان دهم.
او می افزاید: این نقاشی ها را امروز به مدت ۵ روز در اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و همچنین ۵ روز در حسینیه ثارالله اهواز به معرض دید مسئولان و مردم قرار داده ام.