به گزارش خوزپرس از اهواز، همایون یوسفی نماینده اهواز در گفتگو با بخش خبر صدا و سیمای خوزستان اظهار داشت: از همان لحظات اولیه ایجاد مشکل برای سپرده گذاران موسسه آرمان ٬ نمایندگان به همراه متولیان امر پیگیری های لازم را انجام دادند و با وزارتخانه و بانک مرکزی وارد صحبت شدند.

وی افزود: خوشبختانه منابع کافی در موسسه آرمان برای بازپرداخت پول مردم وجود دارد و مسائلی که به وجود آمده به علت مشکلات قانونی است که به دنبال پیگیری های انجام شده در حال برطرف شدن است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چهارشنبه هفته گذشته ٬ موسسه آرمان و ملل در حضور بانک مرکزی تفاهم نامه ای دو جانبه امضا نمودند که پس از طی مراحل قانونی مطالبات سپرده گذاران پرداخت می شود. این تفاهم نامه باید به تایید بانک مرکزی برسد و بعد از آن کار بازپرداخت سپرده ها انجام شود.

یوسفی تصریح کرد: در حال پیگیری هستیم که این کار بازپرداخت سپرده گذاران سریع تر و ترجیحا قبل از عید فطر انجام شود.

وی با اشاره به صبر و حوصله سپرده گذاران و تشکر از آنها گفت: از صبر و حوصله ی سپرده گذاران تشکر میکنم، قطعا کار بازپرداخت سپرده ها بزودی انجام خواهد شد و انتظار این است که از این پس مردم سپرده های خود را در موسسات مجاز بگذارند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورایاسلامی به حل مشکل موسسه ثامن اشاره کرد و خاطر نشان کرد: خوشبختانه مشکل موسسه ثامن نیز برطرف شده و در بازپرداخت مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام